Specjalistyczne Prace Wysokościowe - Usługi Alpinistyczne

Alpin Group to specjaliści w branży alpinistycznej.

Wejdź we współpracę z profesjonalistami w branży!

Alpin Group to ludzie, którzy do każdego zadania podchodzą z pasją i fachowością, każdego klienta traktując indywidualnie. Zajmujemy się pracami na wysokościach przy zastosowaniu technik alpinistycznych oraz najnowocześniejszych sprzętów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nie boimy się wyzwań w związku z czym podejmujemy się również nietypowych zleceń.


Wszystkie usługi wykonujemy w całej Polsce oraz za granicą.

Odśnieżanie dachów

Odśnieżamy dachy budynków zarówno biurowych, hal jak i budynków mieszkalnych.

Malowanie wielkopowierzchniowe

Malowanie kominów, malowanie dachów, malowanie elewacji budynków oraz innych powierzchnii zarówno metodami tradycyjnymi jak i agregatami malarskimi.

Maszty pomiarowe

Budujemy i demontujemy maszty pomiarowe dla potrzeb farm wiatrowych. Serwis instrumentów pomiarowych. 

Mycie budynków biurowych

Przez trudne warunki atmosferyczne budynki ulegają zanieczyszczeniom. Za pomocą technik dostępu linowego oraz specjalistycznych podnośników możemy usunąć zanieczyszczenia, a tym samym polepszyć wygląd budynku.

Mycie wodą demineralizowaną

Myjemy myjką z wodą demineralizowaną z zasięgiem do 16m. Dzięki temu w przypadku niższych budynków nie potrzebujemy dostępu do dachu budynku.

Mycie ciśnieniowe

Za pomocą myjki ciśnieniowej gorąco-wodnej usuwamy ciężkie zabrudzenia elewacji strukturalnej oraz innych powierzchni. Jest to metoda znacznie tańsza od malowania.

Specjalistyczne montaże

Montaż, demontaż bannerów reklamowych, neonów i znaków na budynkach. Montaże urządzeń w trudno dostępnych miejscach. 


Alpin Group

 

Specjalistyczne prace wysokościowe – usługi alpinistyczne

Usługi alpinistyczne to szeroka branża, obejmująca działania związane z czyszczeniem, konserwacją, malowaniem, montażem i innymi czynnościami. Specjalistyczne prace wysokościowe powinny być wykonywane tylko przez właściwie przeszkolone osoby oraz z zachowaniem najwyższych standardów związanych z bezpieczeństwem. Spełniamy wszystkie te kryteria, proponując Państwu realizację różnorodnych zleceń.

Usługi alpinistyczne – na co liczyć mogą nasi klienci?

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne usługi związane z pracami na dużych wysokościach. Podczas każdego zlecenia wykorzystujemy zaawansowany nowoczesny sprzęt, którego niezawodność pozwala sprawnie realizować konkretne zadanie i, w efekcie, z sukcesem je ukończyć. Realizację zadań powierzamy tylko wykwalifikowanym pracownikom, mogącym się pochwalić bogatym doświadczeniem i sukcesami w specjalistycznych pracach na wysokościach. Priorytetowo traktujemy nie tylko jakość, ale również terminowość realizacji zleceń. W ten sposób wyrażamy szacunek do oczekiwań i potrzeb osób, które zdecydowały się nam zaufać. Dzięki takiemu podejściu możemy cieszyć się zadowoleniem coraz większego grona klientów –  są zadowoleni z przebiegu i efektów prac, dlatego decydują się ponownie skorzystać z naszych usług alpinistycznych. Oferta firmy obejmuje takie działania jak:

  • Malowanie wielkopowierzchniowe; realizujemy zlecenia dotyczące m.in. malowania kominów, elewacji i innych powierzchni.
  • Odśnieżanie dachów; dotyczy to nie tylko budynków biurowych, ale również hal oraz budynków mieszkaniowych.
  • Budowę i demontaż masztów pomiarowych.
  • Montaż i demontaż bannerów reklamowych, znaków na budynkach i innych (w tym w trudno dostępnych miejscach).
  • Mycie ciśnieniowe; ta metoda jest tańszą alternatywną malowania budynku i pozwala na usuwanie uporczywych, nieestetycznych zabrudzeń, które gromadzą się na elewacjach oraz innych nawierzchniach.
  • Mycie wodą demineralizowaną; zasięg tego działania sięga 16 metrów wzwyż.
  • Mycie budynków biurowych; wykorzystujemy techniki dostępu liniowego oraz posługujemy się nowoczesnymi podnośnikami.

 

Specjalistyczne prace wysokościowe – profesjonalizm pracowników

Praca na wysokościach to nasza pasja. Przekuliśmy ją w sposób na życie. Zaangażowanie i ciągłe poszerzanie kwalifikacji sprawiły, że podejmujemy się nawet szczególnie wymagających zleceń. Nawet, jeśli miejsce wydaje się pozornie niedostępne, nasza ekipa dołoży wszelkich starań, aby wykonać zlecenie. Każda powierzone nam zadanie traktujemy jak wyzwanie, podchodząc do niego indywidualnie i z należytą dokładnością.

Doświadczenie zdobywaliśmy, realizując szereg zleceń, pochodzących zarówno od klientów prywatnych, jak i od firm, w Polsce oraz za granicą. Regularnie rozszerzamy swoją działalność, podejmując się coraz bardziej ambitnych i wymagających prac.

Jeśli są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas usługami, zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o naszej działalności, zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami i dobierzemy optymalne rozwiązanie.

Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług alpinistycznych.

Specjalistyczne prace wysokościowe - usługi alpinistyczne malowanie na wysokości

Alpin Group

Grenadierów 12/14/16 26-611 Radom
Tel : +48 788 338 796 Email : biuro@alpin-group.pl