Mycie Czyszczenie Elewacji

Rodzaj usługiMycie budynków biurowych
LokalizacjaPolska

Alpin Group

Mycie elewacji

Wysokość jest czynnikiem, który uniemożliwia wykonywanie niektórych zadań na własną rękę. Tak jest między innymi, gdy chodzi o czyszczenie lub mycie elewacji. Samodzielne wykonywanie takich czynności jest zazwyczaj niemożliwe, a przede wszystkim niebezpieczne. Tego typu zadania lepiej więc powierzyć profesjonalistom, którzy dzięki wykorzystaniu swojego doświadczenia i specjalistycznego sprzętu będą mogli sprostać wszelkim wymaganiom i zaoferować wysoką jakość tego rodzaju usług. W Alpin Group zrzeszamy ludzi z pasją do wysokości, którzy podejmują się wielu zleceń z zakresu usług alpinistycznych. Zajmujemy się między innymi czyszczeniem elewacji. 

Mycie Czyszczenie ElewacjiMycie czyszczenie elewacji Warszawa Radom

Doskonale wiemy, że wygląd elewacji jest wizytówką niejednego budynku, dlatego podczas wykonywanej pracy jesteśmy bardzo dokładni. Staranność i pełne zaangażowanie w czasie każdego z podejmowanych przez nas zadań gwarantuje pełną satysfakcję nawet w przypadku najbardziej wymagających klientów. Pracujemy z pasją i nie boimy się nowych wyzwań, dlatego realizujemy nawet nietypowe zlecenia. Swoje usługi świadczymy zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. 

Mycie elewacji a wygląd budynku

Profesjonalne mycie elewacji znajduje zastosowanie przy różnego rodzaju fasadach:

  • szklanych;
  • kamiennych;
  • betonowych;
  • ceglanych;
  • wykonanych z paneli elewacyjnych

Dzięki wykorzystaniu technik alpinistycznych w szybki i prosty sposób można przywrócić elewacji jej walory wizualne i to przy kosztach znacznie mniejszych niż w przypadku wykorzystania sposobów tradycyjnych – nasze usługi znajdują zastosowanie przede wszystkim w przypadku obiektów, w których nieopłacalne jest stosowanie rusztowań. Mycie elewacji z wykorzystaniem technik alpinistycznych pozwala ponadto usunąć zabrudzenia nawet z miejsc trudno dostępnych. Profesjonalny sprzęt i doświadczenie w tego typu zleceniach sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się powierzonego nam zadania w sposób bezpieczny i efektywny.

Wysoka jakość usług malowania elewacji

Podejmując się realizacji zleceń z zakresu czyszczenie elewacji, usuwamy z jej powierzchni zabrudzenia pochodzenia organicznego, ciemne naloty czy zanieczyszczenia z powietrza. Podczas wykonywanej pracy korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i odpowiednich środków, które pozwalają na usunięcie wszelkich zabrudzeń i przywrócenie elewacji świeżego, estetycznego wyglądu. Wykorzystanie różnych technik podczas naszej pracy gwarantuje usunięcie nawet najcięższych zabrudzeń i pełną satysfakcję z naszej pracy.

Alpin Group

Grenadierów 12/14/16 26-611 Radom
Tel : +48 788 338 796 Email : biuro@alpin-group.pl