Malowanie Mycie Czyszczenie Kominów, Silosów Zbiorników

KlientElektrownia Kozienice
Rodzaj usługiMalowanie wielkopowierzchniowe
LokalizacjaKozienice

Alpin Group

Malowanie, mycie i czyszczenie zbiorników

Zbiorniki przemysłowe wymagają utrzymania w należytym stanie. Z upływem czasu na ich ścianach może powstawać bowiem osad i różnego rodzaju naloty. Niezwykle ważne jest zachowanie czystości, która pozwoli na higieniczne przechowywanie, jak i pomoże zadbać o dobrą jakość trzymanych w zbiorniku artykułów czy o bezpieczeństwo. W ramach świadczonych przez nas usług podejmujemy się zadań z zakresu czyszczenia i malowania zbiorników przemysłowych. 

Mycie Malowanie Zbiorników SilosówMycie malowanie zbiorników

Utrzymanie zbiorników w dobrym stanie zazwyczaj wymaga prac na wysokości. Użycie drabiny czy podnośnika okazuje się w tym wypadku niewystarczające, dlatego niezbędne jest skorzystanie z usług alpinistycznych. W ramach działalności Alpin Group pozwalamy zadbać o czystość zbiorników. Wiemy, że usunięcie zabrudzeń nie tylko pozytywnie wpływa na higienę i przechowywanie, ale także pozwala ocenić stan techniczny zbiornika i zadecydować, czy konieczne będzie podjęcie prac modernizacyjnych. Oferujemy również czyszczenie zbiorników olejowych. Doświadczenie i odpowiednie produkty pozwalają nam zagwarantować skuteczne wymycie nawet tak trudnych do wyczyszczenia zbiorników. 

Mycie malowanie silosów

Czyszczenie silosów wymaga nie tylko odpowiedniego doświadczenia i kwalifikacji, ale także użycia profesjonalnego sprzętu. W Alpin Group świadczymy usługi na wysokim poziomie i dbamy o zachowanie czystości silosów. Zakres naszej działalności nie ogranicza się jednak do czyszczenia zbiorników – podejmujemy się także ich malowania. Dzięki wykorzystaniu podczas pracy lin, jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemem trudnej dostępności i wykonać powierzone nam zadanie z należytą starannością. Gwarantujemy efektywne i szybkie realizacje przy zachowaniu staranności. Podczas naszych prac wykorzystujemy różne metody czyszczenia w zależności od rodzaju powierzchni oraz stopnia zabrudzenia silosów. 

Dlaczego my?

Warto skorzystać z usług Alpin Group ze względu na szereg naszych zalet:

 

  • powierzone nam zadania realizujemy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu;
  • dbamy o bezpieczeństwo podczas czyszczenia zbiorników;
  • jesteśmy ludźmi z pasją, którzy do każdego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem i należytą starannością;
  • gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług; 
  • w zależności od rodzaju zabrudzenia dysponujemy różnymi środkami, które pozwalają nam na skuteczne wymycie zbiornika;
  • posiadamy doświadczenie w realizacji tego rodzaju zleceń;
  • zajmujemy się nie tylko czyszczeniem, ale także malowaniem pojemników

 

mycie zbiorników – malowanie zbiorników – malowanie na wysokościach kraków

Alpin Group

Grenadierów 12/14/16 26-611 Radom
Tel : +48 788 338 796 Email : biuro@alpin-group.pl